Knihovna začala opět půjčovat knihy, byť v omezeném režimu

Typ: ostatní
Smutné knihy Chceme vyjít vstříc čtenářům, kteří by si rádi půjčili nové knihy. Městská knihovna musí být zatím uzavřená, proto jsme připravili náhradní variantu. Čtenáři si mohou objednat knihy s pomocí online katalogu, telefonicky (tel.558 840 620) nebo také e-mailem (mk@stramberk.cz). Vybrané tituly připravíme a v čase, který domluvíme, vydáme formou výdejního okénka. Zároveň odebereme k vrácení již přečtené tituly. Protože čtenáře nemůžeme pustit do knihovny, bylo by dobré, aby měli rozmyšlené, jaké tituly si chtějí vypůjčit. Proto upřednostňujeme půjčování přes online katalog. Manuál na objednání knih najdete v příloze.
Všechny čtenáře chceme ujistit, že stávající výpůjčky jsou automaticky prodlouženy do doby, než bude knihovna opět otevřena. Věříme, že Vám tato služba udělá radost, a těšíme se na setkání při opětovném otevření knihovny.

Vytvořeno: 20. 11. 2020
Poslední aktualizace: 20. 11. 2020 11:42